אודות חיה וסרמן

חיה וסרמן, מרצה מנוסה ומבוקשת, מעבירה סדנאות יוגה צחוק, אינטליגנציה רגשית, שפת גוף ואסטרולוגיה ומעניקה ייעוץ לחברות ולאנשים פרטיים שנים רבות.
למעשה כל חייה עמדה מול קהל והובילה דרך כמתנדבת במד"א, כמורה ומנהלת פרויקטים וכמרצת סדנאות מגוונות, מעשירות ומעצימות.

דרך חייה רצופה בתרומה לקהילה ובהגשמה עצמית. בגיל 16 התנדבה במד"א שם הכירה את בעלה לעתיד. התגייסה לצה"ל, שירתה כמד"נית ואף פעלה במועדון לנוער עבריין.
חיה וסרמן היא אמא לשניים שהצליחה לשלב בין משפחה ולימודי חינוך, עסקה בהוראה במשך כ-20 שנים וריכזה פרויקט "הזדמנות שנייה".
חיה תמיד דאגה ללמוד, להשכיל ולהתפתח בלימודי העשרה ומודעות בתחומים שונים. במקביל לעבודת ההוראה החלה בלימודי העשרה באוניברסיטה בתחומי האינטליגנציה הרגשית ושפת הגוף וכן לימודי אסטרולוגיה במסגרות פרטיות. היא הפכה למרצה מבוקשת במוסדות ממשלתיים ובחברות פרטיות.
חיה שכלה את בעלה אלי וסרמן זכרו לברכה בפיגוע טרור, לפני כשלוש וחצי שנים, אירוע שמדגיש את דרך חייה הייחודית, את אישיותה יוצאת הדופן ואת כוחותיה להפוך כל משבר לאתגר.
בעקבות האירוע עברה שיקום בתראפיה ביוגה צחוק והיא מתמקדת בהעברת סדנאות אלו למוסדות ואירגונים כמו בית הלוחם, מד"א, קופ"ח, ילדים עם צרכים מיוחדים, אלמנות צה"ל, חיילים שעברו חוויה פוסט טראומטית, מקומות עבודה וכל מי שרוצה להתגבר על אתגרים ולהוציא מעצמו את המיטב בעזרת סדנאות צחוק, ייעוץ אסטרולוגי, אינטליגנציה רגשית ושפת גוף. 
עבודתה של חיה כבר מזמן אינה רק מקצוע, היא שליחות. כמו יחידי סגולה המצליחים לגייס את הטראומות שעברו לטובת החברה בה הם חיים, כך גם חיה באמצעות סדנאות היוגה צחוק תורמת להרפיית הכאב ולהקלה אצל כל אחד. באמצעות צחוק, ייעוץ אישי ויכולתה הנדירה לגעת בנשמתם של אנשים.
האופטימיות, שמחת החיים, הכוח, העוצמה והידע הרב שצברה, מגויסים למען אנשים שעברו משברים – קטנים וגדולים כאחד (ומי מאיתנו לא עבר משבר...) ולמען העצמה אישית והכוונה בכל תחומי החיים: עבודה, זוגיות ומשפחה.
היא מוכיחה יום יום ושעה שעה כי משברים, קשים ככל שיהיו, הינם הזדמנות לצמיחה.
כדי ללמוד עוד על אפשרויות הייעוץ וסדנאות החוויה והעצמה, לחצו בנחישות כאן .

 

חיה וסרמן סדנאות          


סדנת יוגה צחוק | סדנאות צחוק למבוגרים | סדנאות לנשים בצפון | סדנא למודעות עצמית | דרך התמודדות עם אובדן
סדנאות העצמה אישית | סדנת יוגה צחוק לנשים | סדנא לחשיבה חיובית | סדנאות צחוק ליום הולדת | סדנא להעצמה אישית


- קידום אתרים , בניית אתרים